Xbox Game Pass Mart 2024 İlk Dalga Oyunları Açıklandı

Microsoft, Mart 2024’te Xbox Game Pass’e gelecek ilk oyun dalgasını duyurdu. Bu ay Game Pass hizmetine toplamda 7 farklı oyun eşlik edecek.

1 – Warhammer 40.000 Boltgun

Warhammer 40.000: Boltgun, konsol ve bilgisayarlar için 5 Mart’ta çıkıyor. Warhammer 40.000, klasik, çılgın FPS oynanışı ve en sevdiğiniz 90’ların retro nişancı oyunlarının şık görsellerini içeren bir oyun.

2- PAW Patrol World

2 bölünmüş ekran desteği sunan PAW Patrol World 7 Mart’ta Game Pass’e ekleniyor. Arkadaşlarınızla beraber farklı karakterlerle birlikte eğitici ve eğlenceli oyunlar için mücadelelere katılabilir, bölünmüş ekranla eğlenceyi farklı boyuta taşıyabilirsiniz.

3 – SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom

SpongeBob SquarePants, 12 Mart günü Game Pass üzerinde yayınlanıyor. Bu yeni oyunda SpongeBob, Patrick ve Sandy olarak oynayabilir ve her birine özel becerileri kullanabilirsiniz.

4 – Control Ultimate Edition

Sevilen ve büyük kitleler tarafından oynanan Control oyununu Ultimate versiyonu 13 Mart Çarşamba günü Xbox Game Pass’te yayınlanıyor. Control Ultimate Edition ana oyunu ve daha önce yayınlanan tüm genişleme paketlerini (The Foundation ve AWE) içeriyor.

5 – No More Heroes 3

Serinin 3. oyunu 14 Mart’ta Xbox Game Pass’te oyuncularla buluşacak. No More Heroes 2 olaylarından 11 yıl sonrasını konu alan oyunda, profesyonel suikastçı Travis Touchdown başrolde yer alıyor. Dünyayı güçlü bir uzaylı işgalci ordusuna karşı savunması gereken kurgusal Santa Destroy şehrine dönüşünü konu alıyor.

6 – Lightyear Frontier

Henüz kesin çıkış tarihi belirtilmemiş olsa da Lightyear Frontier’ın ilk oyun önizlemesi 19 Mart’ta Game Pass’te tek gün olarak yayınlanacak. Kozmik bir şehir müziği ile gizem odaklı bir anlatıyla beraber, zanaat, kaynak yönetimi ve üs inşa etme özelliklerine sahip bir açık dünya çiftçilik keşif oyunu.

7 – MLB The Show 24

Son olarak, Mart ayında Xbox hizmetine eklenecek son oyun MLB The Show 24 oyunu. Popüler spor oyunu 19 Mart’tan itibaren Game Pass’te oynanabilir olacak.

Xbox Game Pass’e Mart ayında eklenecek oyunların tam listesi ise şu şekilde:

  • Warhammer 40,000: Boltgun – 5 Mart
  • PAW Patrol World – 7 Mart
  • SpongeBob SquarePants: Battle for Bikini Bottom – Rehydrated 12 Mart
  • Control Ultimate Edition – 13 Mart
  • No More Heroes 3 – 14 Mart
  • Lightyear Frontier (Oyun Önizlemesi) – 19 Mart
  • MLB The Show 24 – 19 Mart

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x